Termo apranga

Kai už lango šalta, drėgna ir nejauku, norisi įsisupti į šiltą vilnonį pledą, sėdėti prie židinio, gurkšnoti vasaros pievoje surinktų ir sudžiovintų žolelių arbatą... Tačiau vis tiek žiemą tenka iškišti nosį į darganotą, šaltą orą, dirbti ar tiesiog su vaikais statyti sniego senį. Siūlome pasiimti su savimi šiltą „vilnonį pledą“ – termo apatinius drabužius, ir visą laiką jaustis lyg įsisupus į šiltą vilnonį pledą ir sėdint prie židinio.

Švelnūs, malonūs, jaukūs, šilti merino vilnos termo drabužiai padės jaustis šiltai ir jaukiai, šaltu, darganotu, vėlsiu oru. Termo apatiniai drabužiai po kelnėmis, džinsais, palaidinėmis, paltais – palaikys optimalią kūno temperatūrą – šildys, o sušilus, neleis perkaisti. Kūdikiams, vaikams, moterims ir vyrams patiks merino vilnos termo apranga, su kuria bus šilta ir malonu tiek lauke, tiek namie, tiek aktyviai dirbant, pramogaujant, tiek miegant.

Termo rūbai - kuo jie ypatingi?

Termo drabužiai - tai tokie drabužiai, kurie neleidžia sušalti net ir labai šaltu metų laiku. Termo rūbai yra dėvimi ant gryno kūno kaip apatiniai drabužiai. Jie yra gana ploni, todėl nesudaro storumo, nepatogumo jausmo judant, sportuojant. Termo apatiniai rūbai išlaiko optimalią kūno temperatūrą, sugerę drėgmę, jaučiasi sausi, šilti ir malonūs kūnui. 

Termo apranga - merino vilna kūdikiams

Dėl merino vilnos unikalių savybių, merino vilnos termo drabužėliai kūdikiams yra rekomenduojami ypač neišnešiotukams. Palaiko optimalią kūno temperatūrą yra švelnūs ir tinkami jautriai kūdikio odelei. Termo apranga kūdikiams ypač vertinama Skandinavijos šalyse, kur vaikai būna labai daug gryname ore, lauke esant bet kokiam orui. Jie žino, jog merino vilnos gaminiai mažyliams neleis sušalti, sukaisti.

Termo rūbai vaikams

Merino vilnos audinys natūraliai kvėpuoja bei išgarina prakaitą, todėl termo rūbai yra idealiai tinkantys judriems vaikams. Termo apatiniai marškinėliai lauke neleis sušalti, o darželyje, mokykloje, namuose – palaikys optimalią kūno temperatūrą. Rekomenduojame dėvėti termo apatinius drabužius ant gryno kūno, o viršutiniai drabužiai vaikams lai būna tokie, kokius mėgsta dėvėti patys vaikai – su mylimiausio Kempiniuko, gražuolės Pelenės ir kitų mėgstamų pasakos herojų aplikacijomis. Vaikai jausis laimingi dėl madingų drabužėlių, o jūs būsite ramūs, jog termo apatiniai drabužiai šildo jūsų vaiką.

Termo rūbai moterims

Moterys gali džiaugtis merino vilnos naktinukais, kurie šildys miego metu, bus malonūs ant gryno kūno bei suteiks jausmą, jog apsigaubusi pledu. Kasdieniniam dėvėjimui moterys gali pasirinkti termo apatinius marškinėlius, apatines kelnes (leginsus), kurios gali būtų dėvimos kaip pėdkelnės. Moteriški viršutiniai golfiukai. Sportuojančioms žiemos sportus moterims, rekomenduojame sportinę termo aprangą – timpas, sportinius termo marškinėlius.

Termo apranga vyrams

Termo apatinės kelnės, termo marškinėliai, termo drabužiai vyrams sportuojantiems žiemos sportus, mėgstantiems poledinę žūklę.

GREEN ROSE termo drabužiai visai šeimai. Išsirinkite pagal savo poreikius, spalvas bei dydžius.