Šliaužtinukai

Šliaužtinukai

Šliaužtinukai - tai patogus drabužis kūdikiams, su kuriuo mažylis jaučiasi šiltai, jaukiai apglėbtas. Paaugusiems vaikams, aprengtiems šliaužtinuku, patogu žaisti, šliaužioti. Na o tėveliai džiaugiasi, jog lengva tokiu drabužiu aprengti mažylį.

Šliaužtinukai - kada ir kur jie atsirado?

Ar žinojote, jog šliaužtinukai atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose 1900 – ųjų pradžioje? Tai buvo pirmasis modernus drabužis vaikams. Lyginant su XIX amžiaus Viktorijos epochos griežto stiliaus vaikų apranga, šliaužtiniai buvo lengvo, laisvo stiliaus drabužis vaikui. Juo aprengtiems mažyliams, buvo patogu žaisti, judėti, šliaužioti, bėgioti. Šliaužtukai su laiku populiarėjo įvairių stilių bei versijų po visas šalis. Daugelį metų, Prancūzijoje šliaužtinukais buvo rengiami tik berniukai.

Šliaužtukai kūdikiams iš merino vilnos

Merino vilnos šliaužtukai kūdikiams yra idealus drabužis ką tik gimusiam mažyliui vėsiuoju metų laiku. Aprenkite naujagimį merino vilnos šliaužtinukais ir jo maži piršteliai bei kojytės bus šilti. Švelni ir minkšta merino vilna padės kūdikiui ramiau ir geriau išsimiegoti.

Šliaužtinukai iš bambuko pluošto

Švelniausi ir maloniausi šliaužtinukai iš ekologiško ir sertifikuoto bambuko pluošto audinio Jūsų Mažyliui. Drabužiai vaikams iš bambuko audinio tinka net didžiausių odos problemų turintiems mažyliams.

SąrašasTinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal: