GREEN ROSE rūbai

GREEN ROSE Lietuvoje siūti unikalūs sertifikuoto merino vilnos, bambuko, kanapių pluošto audinio rūbai visai šeimai, su kuriais būsime sveikesni ir jausimės patogiai, o mūsų žemė taps švaresnė.

Merino vilnos gaminiai iš sertifikuoto 100 % merino vilnos audinio

GREEN ROSE merino vilnos gaminiai yra gaminami iš merino vilnos audinio, kuris yra palyginti nestoras. Iš šio audinio pasiūti drabužiai, rekomenduojami dėvėti ant gryno kūno. Jie yra vadinami termo apatiniais drabužiais. Tokie drabužiai palaiko optimalią kūno temperatūrą, neleidžia sušalti ir perkaisti. Tinkami kūdikiams, vaikams, suaugusiems kasdieniniam dėvėjimui, žiemos sportu užsiimantiems sportininkams, poledinės žūklės mėgėjams.

Storesnės merino vilnos frote rūbeliai vaikams. Šie rūbeliai rekomenduojami dėvėti kaip antro sluoksnio drabužėliai arba kaip viršutiniai drabužėliai šiltesniu metų laiku.

Merino vilna su šilku

Šiltos, minkštos, malonios merino vilnos derinys su šilku - tai prabangus, išskirtinių savybių turintis gaminys. Visiems, kas vertina komfortą, švelnumą, natūralumą. Merino vilnos su šilku gaminiai yra be galo švelnūs, lengvi, minkšti, šilti. Jie nesukelia jokio niežulio, tinka tiek kūdikiams, tiek suaugusiems, tiek odos problemų turintiems žmonėms.

Drabužiai iš merino vilnos su šilku:

  • visiškai “nekanda”, tinka jautrią ir/arba į alergiją linkusią odą turintiems žmonėms;
  • natūraliai kvėpuoja bei  išgarina prakaitą;
  • palaiko optimalią kūno temperatūrą;
  • higieniški – užkerta kelią bakterijų dauginimuisi;
  • lengvai išsiskalbia.

Tinka dėvėti kiekvieną dieną kaip pirmo sluoksnio drabužiai, miego rūbai, tinka kūdikių drabužiams bei praktikuojantiems žiemos sportus žmonėms.

Drabužiai iš sertifikuoto, ekologiško bambuko audinio

Bambuko pluošto audinys – tai vienas naujausių audinių, turinčių unikalių savybių, kurios yra idealios ne tik kūdikių, vaikų drabužiams, bet ir suaugusiems. Bambukai yra vieni greičiausiai augančių augalų, kuriems užauginti nereikia trąšų ar kitokių chemikalų. Todėl bambukų auginimui reikalingas žymiai mažesnis žemės plotas nei auginant kitus tekstilinius augalus, pvz. medvilnę. Vilkėdami bambuko pluošto drabužius, Jūs galite būti tikri, kad ne tik puoselėjate odą, bet ir saugote gamtą.

Bambuko pluošto (95% bambukas (sertifikuotas Oeko-Tex), 5% elastanas) drabužiai.

Šio audinio GREEN ROSE apatiniai drabužiai gali būti dviejų storių.

Tai vidutinio storumo, ypatingai švelnūs, malonūs dėvėti ant gryno kūno drabužiai.

Ir gana plono audinio, tinkami vasarai, sportui, turintys vėsinamąjį poveikį rūbai.

Bambuko veliūro rūbai (70% bambukas (sertifikuotas Oeko-Tex), 28% sertifikuota ekologiška medvilnė, 2% poliesteris). Vienas švelniausių veliūrų, malonu dėvėti, gerai sugeria drėgmę, puikiai išsiskalbia nešvarumai, dėmės, nesusinešioja. Puikios kelnytės vaikams dėvėti kiekvieną dieną, suknelės mergaitėms bei moterims.

Bambuko frotas (90% bambuko pluoštas, 10% poliesteris). Iš šio audinio yra siuvami chalatai, rankšluosčiai. Labai švelnus, malonus dėvėti ant gryno kūno, gerai sugeria drėgmę. Poliesterinis yra tik audinio pagrindas, prie kūno poliesteris nesiliečia. Kilpelės yra 100 % bambuko pluošto.