Drabužiai internetu

GREEN ROSE drabužiai internetu JUMS. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti GREEN ROSE firminių, Lietuvoje gaminamų drabužių visai šeimai. Tai rūbeliai kūdikiams, vaikiški rūbai, drabužiai moterims bei vyrams. Visi drabužiai yra siuvami iš merino vilnos, bambuko, ekologiškos medvilnės. Aukščiausios kokybės, natūralių audinių, tinkančių kiekvienam, kuris vertina komfortą, natūralumą, ekologiją.

Drabužiai internetu GREEN ROSE - kodėl toks pavadinimas?

GREEN ROSE (žalia rožė) – unikali bei reta gėlė. Tai nuolatinio gyvenimo, gyvenimo jėgos, energijos, dvasios atsinaujinimo, sveikatos, džiaugsmo, gerovės simbolis. Todėl tikimės, jog dailūs, natūralūs ir kokybiški GREEN ROSE drabužiai internetu Jums ne tik bus patogūs įsigyti, bet ir malonūs vilkėti, o taip pat taps neatskiriama Jūsų gyvenimo stiliaus dalimi.

- šiuo ženklu yra pažymėti visi GREEN ROSE gaminami drabužiai.

Rūbai internetu ir parduotuvėje Vilniuje

GREEN ROSE drabužius galite įsigyti ne tik internetinėje parduotuvėje, bet taip pat galite gyvai apžiūrėti, pasimatuoti ir nusipirtkti parduotuvėje adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius. Laukiame jūsų darbo dienomis 10-18 val., šeštadienį nedirbame. Jeigu norite apsilankyti mūsų parduotuvėje kitu laiku, susisiekite telefonu 8 656 44183, susitarsime dėl Jums tinkamo laiko apsipirkti.

GREEN ROSE nariai visada atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ne tik apie apsipirkimo būdus, spalvas, dydžius, bet ir apie mūsų įmonę, kodėl mūsų toks prekės ženktas ir pan. Tiesioginis bendravimas telefonu 8 656 44183 darbo dienomis nuo 10 iki 18 val., el. paštu uzsakymai@green-rose.lt

DRABUŽIAI INTERNETU IR KELETAS FAKTŲ APIE GREEN ROSE

Lietuvos rinkoje dirbame jau ketvirti metai;

savo asortimente turime apie 200 produkcijos pasiūlymų Jums;

Esame pripažinti tarptautinėse rinkose Norvegijoje, Vokietijoje;

GREEN ROSE kolekcija Norvegijai, fotosesijos fragmentai Norvegijoje;

Nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose;

Apie GREEN ROSE produkciją televizijoje:

Laida "Padėkime augti"