Baby anthylis skystas skalbiklis

Baby anthylis skystas skalbiklis

Gamintojas:Pierpaoli
Prekės kodas:591718
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 9.00 €
Kiekis:     - ARBA -   Pageidauti Palyginti

Ekologiškas Baby anthyllis skystas skalbiklis vaikiškiems drabužiams, 1000 ml

Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų. Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų alyvuogių ir rapsų aliejų. Skalbiklis išlaiko savo vientisumą dėka augalinės kilmės medžiagų, kurios paprastai naudojamos tik kosmetikoje – tai fenitilo alkoholis, iš rožių išgaunama molekulė ir minkštiklis išgautas iš glicerino. Skalbiklyje nėra alergenų, atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus.

Produktas patvirtintas ICEA Eco Bio Cleaners. Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtinta nepriklausomos laboratorijos. Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Išbandyta ant jautrios odos.

Naudojimas: Skalbiant rankomis: į indą su šaltu ar drungnu vandeniu (max. 40°C sintetiniams gaminiams, ir max 30°C vilnai) pilkite rekomenduojamą kiekį skalbiklio ir palikite mirkti ~ 15 minučių. Po to skalbinius perplaukite vandeniu. Skalbiant skalbimo mašina: rekomenduojamą skalbiklio kiekį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Jei ant audinio yra sunkiai pašalinamų dėmių: išbandykite, ar skalbiklis nepažeidžia spalvos ir audinio - mažiausiai matomame kampe suvilgykite drėgną audinį skalbikliu, ir jei pažeidimo ar pokyčio nesimato – užpilkite keletą lašų tiesiai ant sušlapintos dėmės ir atsargiai patrinkite. Tęskite plovimą rankomis arba skalbimo mašina. Rekomenduojame vadovautis pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Skalbiklio dangtelis ~ 70 ml.

Rekomenduojama norma 2-3 kg skalbinių:

Vandens kietumas Mažai nešvarūs Vidut. nešvarūs Labai nešvarūs
Minkštas/Vid. minkštas/Kietas 30ml/35ml/40ml 40ml/45ml/60ml 50 m/60ml/70ml
Rankomis (5 L vandens) 20ml 30 ml 40 ml

Parašyti įvertinimąPastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Blogas           Geras