Baby anthyllis ekologiškas dezinfekantas (milteliai)

Baby anthyllis ekologiškas dezinfekantas (milteliai)

Gamintojas:Pierpaoli
Prekės kodas:591719
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 7.00 €
Kiekis:     - ARBA -   Pageidauti Palyginti

Ekologiškas Baby Anthyllis dezinfekantas, 500 g

Tai yra papildoma priemonė skalbimui, kuri dezinfekuoja vaikiškus skalbinius aktyviojo deguonies dėka. Gerai šalina dėmes nuo baltų ir spalvotų audinių. Milteliai aktyvūs tampa 30° temperatūroje.

Priemonė atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus. Produktas patvirtintas ir atitinka Italijos Etikos ir gamtosaugos instituto ICEA Eco Bio Detergenza sertifikavimo parametrus. Jo sudėtis, pakuotė, biologinis skilimas ir ženklinimas kasmet tikrinami ICEA.

Naudojimas:

skalbimo priedas, naudojamas kartu su skalbimo milteliais. Skalbiant skalbimo mašina: pilkite 35g produkto prie įprasto skalbiklio. Produktas tampa aktyvus nuo 30° C. Skalbiant rankomis: 35g sumaišykite su 5 litrais šilto vandens ir skalbinius pamerkite apie 2 valandas, po to praskalaukite šaltu vandeniu. Nenaudokite vilnai ir šilkui. Esant dideliems nešvarumams dozę padvigubinkite. Įspėjimai: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nepraryti. Nurijus - kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę. Vengti kontakto su akimis. Patekus į akis – kelias minutes plauti drungnu vandeniu ir

Parašyti įvertinimąPastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Blogas           GerasŽymos: dezinfekantas